HTM

Witamy w KANCELARII HTM

Celem naszej Kancelarii jest udzielanie pomocy prawnej zarówno osobom fizycznym jaki i prawnym. Cechuje nas wysoka kultura osobista, zaangażowanie w to co robimy, a przede wszystkim chęć niesienia pomocy innym.

W naszej pracy kierujemy się profesjonalizmem, do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i poświęcamy jej maksimum czasu i wysiłku. W przypadku, gdy prowadzona przez naszą Kancelarię sprawa wymaga wiadomości specjalnych współpracujemy z biegłymi, ośrodkami naukowymi i badawczymi.

Dla Nas nie ma spraw beznadziejnych, nie boimy się wyzwań, trudnych do rozwikłania zagadnień prawnych ani skomplikowanych procesów sądowych.

Poznaj nas

Partnerzy

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Zadaj pytanie prawnikowi!

Zapraszamy również do lektury aktualności i wpisów na blogu prawniczym prowadzonym przez partnerów Kancelarii Prawnej HTM. Mamy nadzieję, że przedstawione przez nas informacje okażą się dla Państwa przydatne i spotkają się z Państwa zainteresowaniem.

Jeżeli są Państwo zainteresowani poradą prawną w konkretnej tematyce, zapraszamy do kontaktu. 

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG

NASZA MISJA

Misją Kancelarii jest zapewnienie naszym Klientom kompleksowej pomocy prawnej. Zapobiegamy powstawaniu problemów, a te już powstałe rozwiązujemy rzetelnie, szybko i skutecznie.

POMOC PRAWNA
  • Prawo medyczne
  • Prawo farmaceutyczne
  • Prawo cywilne
  • Prawo administracyjne
  • Prawo handlowe
  • IT i prawo autorskie
KONTAKT Z NAMI
+48 513 832 865
m.hlebowicz@kancelariaprawnahtm.pl
+48 600 242 756
a.tomaszewski@kancelariaprawnahtm.pl
+48 608 463 485
k.morawiec@kancelariaprawnahtm.pl